znak Předboj

Obecní policie

Obecní policie v dubnu: Jako obvykle neukáznění pejskaři a řidiči

Strážníci přijali v průběhu čtvrtého letošního měsíce několik oznámení týkajících se podezřelých aut nebo volně se po obci pohybujících psů. Zatímco podezřelé auto nenašli na nahlášeném místě ani jednou, psi byli odchyceni všichni, jeden dokonce dvakrát.

Číst dál...

Vykradená garáž

V pátek byla v Kojetické ulici vykradena garáž. Dávejte si proto prosím větší pozor na svůj majetek, nezapomeňte zamykat a o eventuálním pohybu podezřelých osob informujte obecní policii na čísle 724 112 124.

Obecní policie v březnu: Autoduch

První jarní měsíc byl zároveň úplně normální.Neumíme parkovat, ohlídat si domácí mazlíčky, děláme nepořádek a neumíme respektovat ani základní pravidla slušného chování.

Číst dál...

Obecní policie v únoru: Mrtvola v poli

Ne, opravdu se nechceme proměnit v bulvár, titulek nemá vyvolat nějakou senzaci. V poli v katastru obce byla skutečně nalezena mrtvola. A chybět nebude ani zmínka o uprchlém psovi a špatném parkování.

Číst dál...

Obecní policie v lednu: Opět problémy s parkováním

Ačkoli byl leden jednoznačně ve znamení špatného parkování v obytných zónách, pokuty obecní strážníci udělili majitelce volně pobíhajícího psa a jednomu řidiči, který si to přes vesnici hasil sedmdesátkou.

Číst dál...

Obecní policie v prosinci: V poklidném duchu

Poslední měsíc roku 2017 nepřinesl naštěstí žádná velká dramata ani nepříjemnosti. Největší akcí tak bylo hledání majitele jinak docela roztomilého psa a jeho předávání proti úhradě pokut. V prosinci se totiž tenhle psí recidivista po Předboji producíroval bez dozoru hned dvakrát.

Číst dál...

Obecní policie v listopadu: Silniční vegetace není parkoviště

Překročení rychlosti bylo v listopadu pokutováno jednou. Řidička jela bezmála 70kilometrovou rychlostí. Co se ovšem v uplynulém měsíci ukázalo jako velmi rozšířený nešvar? Parkování okolo komunikací v tzv. silniční vegetaci, tedy na zelených plochách.

Číst dál...

Obecní policie v říjnu: Psí měsíc

Ovšem nejen záležitosti nejlepších přátel člověka (což navíc tentokrát rozhodně neplatilo bez výjimky) tvořily v říjnu významnou náplň práce obecních strážníků. Po obci se krom psů proháněli i spěchající řidiči a hlášeny byly i dopravní nehody.

Číst dál...

Obecní policie v září: V hlavní roli auta

Špatné parkování, překračování rychlosti, dopravní nehoda… Ale strážníci taky odstraňovali uhynulá zvířata nebo kontrolovali stav domu, v němž bylo hlášeno narušení zabezpečení. A bohužel asistovali i u dalšího úhynu ryb v Předbojském rybníku. To všechno se stalo v září.

Číst dál...

Obecní policie v srpnu: Opět ve znamení psů

Kromě řešení „psích případů“ se strážníci zabývali také automobilovým vrakem na obratišti autobusů, měřili rychlost a v neposlední řadě asistovali při uklidnění situace ohledně nevhodného chování těžce nemocného muže.

Číst dál...

Diskusní fórum

 

Ze zasedání

Zasedání zastupitelstva
Předbojské zprávy

Informace a kontakty

Obecní úřad Předboj
Hlavní 18, Předboj
250 72 Kojetice
Hodiny pro veřejnost
Pondělí 8-12 a 17-19
Středa 8-12 a 17-19
tel./fax: 315 682 901 mobil: 774 943 331
podatelna@predboj.cz    
Komerční banka Neratovice, č.ú. 12223201/0100
IČO: 00240630 ID DS: jtqbx44
Obecní knihovna: Středa 14-18
Kontakty na konkrétní osoby